VIDEO|Panică pe bulevardul Aurel Vlaicu. Intervin pompierii – Realitatea de Constanța
Un apel la 112 anunță duminică dimineața,scăpări de gaze la o stație de alimentare GPL de pe bulevardul Aurel Vlaicu, cartier Medeea, din Constanța. Din primele informații s-a defectat o vană la butelia GPL.
Zona a fost asigurată de nouă pompieri cu o autospecială de stingere cu apă și spumă și o autospeciala CBRN dim cadrul Detașamentului Palas. Zona a fost perimetrizată iar poliția a închis traficul rutier.
new getFeed(‘live_feed/cors.php?url=http://rss.realitatea.net/rss_homepage.php’,’.realtimefeed__realitatea’, 4, ‘large’, function(){
new getFeed(‘live_feed/cors.php?url=http://rss.realitatea.net/rss_cub.php’,’.realtimefeed__realitatea’, 4, ‘small’);
});
new getFeed(‘live_feed/cors.php?url=https://realitateafinanciara.net/feed/?cat=573′,’.realtimefeed__realitatea-fin’, 2, ‘large’, function() {
new getFeed(‘live_feed/cors.php?url=https://realitateafinanciara.net/feed/?cat=-573′,’.realtimefeed__realitatea-fin’, 4, ‘small’);
});